Unikaliame „Patek Philippe“ laikrodyje - kerintis rudeniškų brangakmenių grožis
Patek Philippe Ženevos laikrodžių gaminimo tradicijas puoselėja nuo pat 1839 metų, manufaktūra turi visišką kūrybinę laisvę kurti ir tobulinti laikrodžius, kuriuos žinovai vertina kaip vienus geriausių visame pasaulyje.
Ženklo įkūrėjai Antoine’as Norbertas de Patekas ir Adrienas Philippe’as yra pažadėję, kad jų kuriami laikrodžiai visuomet stebins unikaliais dizainais ir atitiks aukščiausius standartus. Tai tiesa – Patek Philippe puoselėja inovacijų tradiciją, tad šiam laikrodžių gamintojui priklauso jau daugiau nei šimtas patentų.
Gondolo Serata
Unikalus ir stilingas juvelyrinis erin laikrodis sugrįžo į Patek Philippe kolekciją, papuoštas naujomis kiek didesnėmis rausvojo aukso detalėmis. Laikrodžio korpusas nusagstytas 94 šlifuotais spesartinais (2,02 karato), surikiuotais pagal nuosekliai besikeičiančią spalvą: nuo konjako atspalvių ties 12 ir 6 valandomis iki mandarino atspalvių ties 9 ir 3.
Bet kurie Patek Philippe laikrodžiuose ar jų apyrankėse naudojami brangakmeniai – deimantai, rubinai, safyrai, smaragdai – atrenkami tik pagal aukščiausius reikalavimus. Jų kruopštus apdirbimas taip pat be galo svarbus, nes lemia laikrodžio tikslumą. Brangakmenių meistrų užduotis – juos taip tobulai inkrustuoti, kad akmenys atsiskleistų visu grožiu, o laikrodis neprarastų tikslumo. Patek Philippe laikrodžių brangakmeniai visuomet inkrustuojami tik rankomis, niekad jų netvirtinant klijais.
Modelio „Gondolo Serata“ rudą lakuotą ciferblatą dengia gėlių motyvai, kontrastuojantys su matinėmis ir poliruotomis apdailos detalėmis. Poliravimas, beje, yra viena svarbiausių laikrodžio užbaigimo technikų. Jis paryškina laikrodžio formą, pabrėžia skirtingas jo dalis, vizualiai sujungia brangakmenius ir sukuria vientisą žėrinčią visumą. Šokolado rudumo veršiuko odos dirželis su blizgiomis detalėmis atkartoja ciferblato spalvą.
Jau 130 metų su Patek Philippe vardu siejamas grafinis simbolis masina aukščiausios klasės laikrodžių mėgėjus ir žinovus. Tai – Kalatravos kryžius, kurį gerbiamas Ženevos laikrodžių gamintojas dar 1887 metais oficialiai įregistravo kaip saugomą savo prekės ženklą. Registracija buvo atnaujinta 1908 metais, kai prie ženklo įtrauktas ir įrašas „Croix de Calatrava“ (liet. Kalatravos kryžius), šiandien bylojantis apie vieną įtakingiausių laikrodininkystės meistrų.