TOP 10, kodėl verta įsigyti naujausią L'OFFICIEL LITHUANIA vasaros numerį
Prekyboje jau rasite L'OFFICIEL LITHUANIA liepos ir rugpjūčio numerį, kviečiantį pasinerti į vasaros kerus.
1. Viršelio istorija
Aktorė Giedrė Mockeliūnaitė – tikras sraigtelis. Kai ji kambaryje, jis tampa pilnas ne tik skambaus juoko, bet ir jaukios sielos. Ilgus metus praleidusi Amerikoje, Giedrė atvira – Holivudas turi savo taisykles, tačiau jos nėra įkaltos – kiekvienas renkasi, ar pagal jas žais. Šiandien ji nesigaili dėl nieko, ir nors aktorystės kelią tęsia Lietuvoje, Holivudui durų dar neuždarė.
„Nuo vaikystės žavėjausi teatru ir kinu. Turiu labai gyvus atsiminimus iš vaikystės: kai buvau dar labai maža, tiesiog „rydavau“ Holivudo filmus. Plaukiodavau tose emocijose ir jau tada supratau, kad, jei kažkas ir yra gyvenime, ko dalimi norėčiau būti, tai yra būtent – kino“, - sako aktorė.
2. ANGELOU: kaip išpildyti svajones?
Atlikėjos Andželikos Petrauskaitės, scenoje žinomos ANGELOU vardu, kelias į sceną vedė per daugybę mažų keliukų, kurie tiesėsi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Angelou yra tikras įrodymas, kad viskas, kas lemta, – visada randa kelią išsipildyti. Pradėjusi nuo nedrąsių koncertų Klaipėdoje, šiandien ji vis dar negali patikėti, kai minios, susirinkusios jos koncertuose, dainuoja jos dainas.
3. Mados loterija
Jaunos ir perspektyvios mados dizainerės Karinos Paninos darbų nepastebėti tiesiog neįmanoma. Regis, ši mergina apdovanota nesibaigiančiu kūrybinių idėjų polėkiu ir gebėjimu nuolat atrasti ironiškų ir novatoriškų dizaino kampų. Jos kuriami drabužiai tarsi patys kalba už save – pasakoja istorijas, suteikia objektams naują prasmę ir taiko gilias konceptualumo formas.
4. Suvaldytas chaosas
Iš kaimyninės Lenkijos kilusi ir Paryžiuje gyvenanti stilistė, modelis ir mados turinio kūrėja Klaudia Paris (@klaudia.paris) pasižymi išties chaotišku, ryškiu ir unikaliu stiliumi. Jos deriniuose gausu netradicinių eksperimentų, drąsių interpretacijų ir aštraus pojūčio, o kontrastas tarp vyriškos ir moteriškos mados taisyklių laužymo prikausto žvilgsnius.
5. Tarp Paryžiaus ir Niujorko
Draugiški mados santykiai tarp JAV ir Prancūzijos plėtojosi nuo pat „L’Officiel“ įkūrimo. Žurnalas ištisus dešimtmečius vienijo amerikietes ir paryžietes. Savotiška draugystė ir tarpusavio supra - timas tarp Prancūzijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų, o ypač tarp Paryžiaus ir Niujorko, egzistavo dar gerokai prieš pirmojo „L’Officiel“ numerio pasirodymą 1921 metų liepą. Abiem šalims būdinga aistra madai, panašus supratimas, ką reiškia būti savaip elegantiškam, o visa tai ištisus dešimtmečius atsispindėjo ir „L’Officiel“ puslapiuose. Žurnalas tapo priemone reklamuoti Prancūzijos mados pramonę, visi straipsniai buvo verčiami į anglų kalbą, aptariamos amerikietiškos kolekcijos, konkrečiai Amerikos pirkėjams buvo rašomi ir specialūs tik angliški straipsniai
6. Rožinis pudelis: pavojingas vasaros romanas
Šiais laikais grįžti iš atostogų neįdegus prilygsta nusikaltimui! Įdegio varžytuvėse dalyvauja ne tik moterys, bet ir jų sutuoktiniai bei vaikai, ypač socialinių medijų nuotraukose, rinkdami patiktukus ir banalius komentarus. Apskritai bronzinė oda yra tapusi patrauklumo, gero gyvenimo, seksualumo sinonimu. O peržvelgiant įdegio istoriją paaiškėja, kad už šio sociokultūrinio proceso slepiasi žymiai daugiau nei tik gaivus odos rusvumas.
7. Grožio pašnekesiai su Beata
„Skylių širdyje neužlopysi injekcijomis ir procedūromis“, – neabejoja televizijos laidų vedėja, kulinarinių knygų autorė, verslininkė Beata Nicholson prioritetą skirianti tikrumui, natūralumui ir pusiausvyrai, o grožį, laimę ir harmoniją laikanti sinonimais.
8. Augti ant vandens
Simona Minelgė aiškiai žino, dėl ko ji nuo vaikystės pasirinko laivus. „Laivai yra laisvė, – sako Nidoje gimusi, augusi ir dabar vasaras čia leidžianti buriuotoja. – Jie suteikia galimybę pažinti, atrasti naujas šalis ir naujus vandenis. Būti ant vandens yra mano stichija.“
9. Jane Birkin: prancūziškos bohemos ambasadorė
Mistiškos prancūzės archetipas mados industrijoje jau tapo tarsi laikui nepavaldžia estetikos forma, kurioje laisvė dera su klasikinės mados objektais. Jane BIRKIN – viena ryškiausių XX amžiaus antrosios pusės popkultūros asmenybių, kurios sukurtos liberalaus prancūziško stiliaus formulės bei kino ekranuose įkūnytų personažų įvaizdžiai nuosekliai atkartojami ir šiandien.
10. Pribloškianti žydrosios pakrantės prabanga
Čia jūsų mėgstamas tropézienne pyragėlis gali būti atskraidintas specialiai jums ant pusryčių stalo malūnsparniu. O keturių miegamųjų vila Sen Tropeze su privačiu paplūdimiu už 30 tūkstančių eurų per parą tokia paklausi, kad rezervuojama mažiausiai penkioms paroms ir šiai vasarai beveik viskas užsakyta. Sveiki atvykę į Prancūzijos Rivjerą. Čia prabangūs viešbučiai spindi kaip krištolo skaidrumo pakrantės vandenys, visur prisėta „Michelin“ žvaigždutėmis pažymėtų restoranų, o vietinis rosé vynas liejasi laisvai. „Kasmet dėl vykstančio Kanų kino festivalio regionas tampa įžymybių traukos tašku“, – sako „L’Offciel Lithuania“ kelionių redaktorė, „Boutique Travel“ kelionių dizainerė Aja.